ביטוח לעסקים קטנים

ישיבה

עסק קטן מאופיין בשתי אפשרויות – מחזור המכירות שלו וכמות העובדים שלו. במדינת ישראל, שלא כמו במדינות מערביות שונות, בהן לא קיים חוק ספציפי שמגדיר מה הינו עסק קטן ומבדיל בין עסק קטן לבין עסק גדול. בהתאם להגדרת בנק ישראל, כל עסק, אשר בעל מחזור שנתי פחות מחמישה מיליון ₪ – נחשב כעסק קטן. ההגדרה של עסק קטן, על פי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה הינה עסק אשר מעסיק מתחת לחמישה עובדים. לא קיים שוני בין האחריות שמוצבת על בעלי עסקים קטנים,מאשר זו המוטלת עלבעלי העסקים הגדולים. בשל כך, כאשר הנכם מנהלים עסק, גם באם העסק נותן שירות ללקוחות מועטים או לערב רב של לקוחות, אף במידהשיש למעסיק רק עובד אחד ואף במידהועובדים אצל המעסיק שלושים עובדים, בין אם הוא מעניק שרות או מוכר שירותים לקהל קטן ובין אם הוא פונה לקהל יעד גדול יותר, על משהו אחד אין תוותרו – ביטוח לעסקים קטנים ומומלץ לכם בחום לפנות אל חברת מרכז הביטוח.

ברור כי פתיחת עסק חדש מלווה בהמון הוצאות, ועל מנת שתעמדו בהן, ניצבתהדרישה האלמנטרית לוותר על כל מיני היבטים אל מול היבטים שונים. משמעותי כי תדעו, שבמידה ותתרחש פגיעה בעסק שלכם, גודל ההוצאה שתצאו בהפסד יהיה רב בהמון, לעומת השקעה בתחום של ביטוח לעסקים קטנים כמו מטעם חברת מרכז הביטוח. בשל כך, אף במידה והנכם רוצים לפסוח על ביטוח לעסקים קטנים בשל הרצון שלכם לחסוך, משמעותי כי תיקחו בחשבון את כל התרחישים האופציונליים.

דגשים עבור ביטוח לעסקים קטנים

האפשרות של עסקים קטנים לשאת נזק מועטה ביותר, ובשל כך מומלץ לבטח את החברה בביטוח מותאם אישית, אצל חברה משכמה ומעלה, כמו למשל – חברת מרכז הביטוח,באופן כזה שמפן אחד אין תשלמו עבור כיסוי מיותר, שלא הולם את החברה שלכם. מן הפן האחר, שאין תיגררו למצב אקוטי, בעוד הנכם לא מבוטחים.

ביטוח עסק – להתכונן לכל תרחיש 

בית עסק קטן יישא בהטבה במידה ויתכונן מבעוד מועד לכל תרחיש אפשרי שעשוי להסב לכם הפסד כספי. אף במידה ובבעלותכם מסעדה קטנה, או בעלי משרד עורכי דין, הנכם חשופים לסיכון, כמו למשל – במידה ואחד העובדים שלכם ייפגע, או הסבת נזק למלאי שלכם או לחלופין פגיעה בציוד.  ביטוח עסק, אשר מותאם באופן אישי לגודל של בית העסק שלכם ולדרישות הספציפיות – עשוי לשמור עליכם מפאת כל מיני מצבים כאמור לעיל.

חברת מרכז הביטוח מתמחה בפוליסות של ביטוח חיים ואך של ביטוח דירה– במידה והנכם מתלבטים בשאלה – איפה הכי כדאי לכם לרכוש את הביטוחים הללו – הסירו דאגה מלבכם, בשל כך כי הצוות המסור והמקצועי של חברה זו יודע היטב כיצד למצוא את תמהיל הביטוחים אשר הכי יתאים לכם, תוך כדי מענק שירות יוצא מגדר הרגיל.

מאמרים נוספים

סוכנת ביטוח
פוסט
Dori Aridor

השוואת ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד לאפשר רווחה כלכלית עבור משפחתו של אדם שנפרד מהעולם. פוליסות שמציעות כיסוי גדול או פיצויים בסכומים משתנים: נועדו לאפשר בטחון כלכלי עבור

קרא עוד »
סוכני ביטוח
פוסט
Dori Aridor

ביטוח פיננסי

מזל טוב הפכתם הורים דווקא עכשיו קחו רגע לחשוב על ביטוח פיננסי. כמו שאתם דואגים לילדכם לכל מחסור רגשי ופיזי, דואגים לעטוף אותם באהבה ככה

קרא עוד »
צוות סוכני ביטוח
פוסט
Dori Aridor

ביטוח בריאות השוואה

מי שרוצה להקטין הוצאות בעת קבלת טיפול רפואי בוחר ביטוח בריאות פרטי המכסה עלויות של הוצאות טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות, השתלות, טיפולי שיניים וכולי. מי

קרא עוד »