ביטוח חיים

ביטוח חיים: כדי להגן על היקרים ביותר

אין דבר קשה יותר בעולם מאובדן של אדם אהוב. הגעגועים אינם מפסיקים, ולאחר תום השבעה המשפחה נשארת לבדה להתמודד עם הזיכרונות השמחים והעצובים.

במקרה שבו הנפטר היה מפרנס במשפחה, חרדה חדשה נוספת לתערובת האבל, הגעגוע והצער- החרדה מפני קשיים כלכליים, הידרדרות לעוני ואיבוד קורת הגג. 

כמובן שאין תחליף לנפטר, ואף סכום של כסף לא יפצה על לכתו של אהוב. אולם הבטחת הכנסה או פיצוי כלכלי הודות לביטוח חיים יכול לעשות את ההבדל בין משפחה ששורדת את פטירתו של אדם אהוב, לבין משפחה שמתפרקת לחלוטין כתוצאה מהמוות הכואב.

ביטוח חיים מאפשר לאבלים להמשיך הלאה ולהתאושש מהמכה הכלכלית.

אבא וילד

מה זה ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא הסכם הנחתם בין המבוטח לחברת הביטוח ומקנה הטבה כספית במקרה של מוות או פגיעה משמעותית בגופו של המבוטח. המבוטח משלם פרמיה בכל חודש, וההטבה יכולה להיות משולמת בצורה של קצבה חודשית או סכום חד פעמי. כספי הביטוח יחליפו את ההכנסה שהלכה לאיבוד ויסייעו בכיסוי חובות, תשלום משכנתא, מימון שירותי חינוך לילדים ועוד.

ענף ביטוחי החיים מתחלק לשלושה סוגים:

פוליסת ריסק

ביטוח חיים המעניק תשלום חד פעמי למוטבים במקרה מות המבוטח.

פוליסת חיסכון

ביטוח חיים בו התשלום החודשי משמש לחיסכון בלבד. במסגרת ביטוח זה יקבלו המבוטח או מוטביו את הסכום שנצבר בפוליסה במקרה מוות או פציעה.

ביטוח מעורב

ביטוח חיים הכולל מענה למקרים של מוות, נכות וזיקנה. ביטוח מעורב הוא מעין שילוב של פוליסת ריסק ופוליסת חיסכון ומאפשר לכם להנות ממרכיב של הגנה מפני סיכון יחד עם מרכיב של חיסכון, במוצר אחד.

מה חשוב לקחת בחשבון ברכישת פוליסת ביטוח חיים?

ברכישת פוליסת ביטוח חיים, יש מספר פרמטרים אותם חשוב לקחת בחשבון:

  • גיל ומצב משפחתי – צרכיו של רווק ללא משפחה יהיו שונים מצרכיו של אדם נשוי בעל ילדים קטנים או מבוטח המתקרב לגיל הפרישה.
  • הכנסות התא המשפחתי – משפחה מתרגלת לרמת חיים מסוימת, לכן נשאף להבטיח הכנסה קרובה ככל האפשר למצב הקיים.
  • מחשבות על העתיד – מלבד צרכים שוטפים, כדאי לחשוב גם על עתיד הילדים ולקחת בחשבון חתונות, קניית בתים, לימודים ועוד.

מוזמנים להיכנס גם למחשבון ביטוח חיים>>

ביטוח חיים למשכנתא

כאשר מוציאים משכנתא, חובה לרכוש ביטוח חיים למשכנתא וביטוח משכנתא. במקרה פטירה של המבוטח, חברת הביטוח תשלם לבנק את שארית המשכנתא כך שהנטל לא ייפול על כתפיהם של קרובי משפחת הנפטר.

אנו במרכז הביטוח מתמחים בביטוחים כגון ביטוח בריאות פרטיביטוח דירה ועוד, נאפיין את הצרכים שלכם, ונתאים לכם ביטוח חיים מדויק עבורכם. תהליך התאמת הביטוח אצלנו מהיר ומאפשר לכם להקדיש זמן מינימלי לענייני ביטוח ומנגד לקבל פיצוי מלא במקרה של פטירה.

דברו איתנו עוד היום, והבטיחו למשפחתכם עתיד בטוח יותר.

לקבלת הצעה מותאמת אישית לביטוח חיים

צרו איתנו קשר