תפקיד ביטוח נכס

ביטוח נכס

כמבטחים, אנו נתקלים מדי יום ביומו בנכסים שנהרסו או נפגעו באירוע ביטוחי. נכסים אלו המבוטחים על ידנו מזכים את בעליהם בפיצויים בסכומים גבוהים הנעים בין אלפים בודדים למאות אלפי שקלים. 

כמבטחים אנו נמצאים בעמדה ייחודית הנותנת לנו הררים של מידע על הדרכים הרבות והשונות בהן הנכס שלכם יכול להיפגע או להיהרס. שריפות, הצפות, רעידות אדמה, הפעלה שגויה של מערכת להגנה מפני שריפה בחדר עם ציוד אלקטרוני יקר, או וירוס מחשבים- כולם יכולים לגרום לנזק עצום לנכס ולציוד בתוכו.

מכיוון שמבטחים יודעים כל כך הרבה על מה יכול להשתבש, הם יכולים לספק לעסק שלך את הכיסויים הביטוחיים שהסוג המסוים הספציפי שלך דורש. ללא ביטוח מתאים, הפסדי רכוש יכולים בקלות לגרום לפשיטת רגל ואבדן הנכס.

למה לעשות ביטוח נכס?

מטרת ביטוח הנכסים היא לספק סיוע כספי קריטי במקרה של אסון טבע, נזילת מים, שריפה, פיצוץ או כל אסון אחר שיכול לפגוע בנכס שלכם. בין אם הנכס הוא בית מגורים או משרד עסקי, ביטוח עסק יסייע לכם להתאושש כלכלית במקרה אסון, ולחזור להתנהלות רגילה תוך זמן קצר.

ביטוח נכס או ביטוח דירה מתחלק לשניים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. אנו ממליצים לכל בעל בית/ משרד לרכוש ביטוח מבנה כיוון שנזקים למבנה יכולים להגיע למאות אלפי ואף מיליוני שקלים. ביטוח מבנה מאפשר לכם לבטח את עצמכם מפני אבדן של הנכס ולהבטיח שבכל מקרה, תוכלו לשפץ את הנכס ולהחזיר אותו לתפקוד רגיל תוך זמן קצר.

ביטוח תכולה, לעומת זאת, מיועדת למי שמשתמש במבנה: בעלי בתים המתגוררים בביתם, שוכרים, בעלי עסקים, בעלי חנויות וכו'. ביטוח תכולה מכסה נזק לכל תכולת הנכס במקרה אסון. אם אתם גרים בבית לא מבוטח, פנו עוד היום לקבלת מידע אודות ביטוח תכולה לדירה/ עסק שלכם.

מומלץ לשקול גם ביטוח לעסק, לקריאה על הביטוח>>

ביטוח נכס וניהול סיכונים

ביטוח נכס הוא חלק אחד מתכנית כוללת לניהול סיכונים בעסק ובבית. תוכנית כזו תכלול התקנת אזעקות עשן וגז, עמידה בתקנות בטיחות לעסק ולבית ורכישת ביטוח עסק. בממוצע, עסקים המקדישים משאבים להפחתת סיכונים ובקרת סיכונים סובלים פחות מתביעות ביטוח מלקוחות ומבקרים בבית העסק. חברות עם רקורד תביעות נקי יכולים למצוא ביטוח נכס במחיר נמוך יותר מבעלי עסקים שהסתבכו בעבר בתביעות.

ביטוח נכס עם מרכז הביטוח

כדי לקבל הגנה מלאה בכל מצב, חשוב לרכוש ביטוח מותאם עבורכם. המומחיות שלנו במרכז ביטוח נעוצה ביכולת שלנו להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, ובתוך שיחה אחת תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי למציאת ביטוח שיתאים לכם ב-100%.

פנו אלינו עוד היום לתיאום ביקור וקבלת הצעת מחיר לביטוח הנכס שלכם. 

מרכז ביטוח מתמחה גם בביטוח לעסקים, ביטוח חיים, ביטוח בריאות פרטי ועוד. ליצירת קשר: 09-7931414

מאמרים נוספים

ישיבה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח צד ג' לדירה

פוליסת ביטוח צד ג' לדירה היא פוליסה המגנה על בעלי בתים מפני תביעה של מישהו שלא מתגורר בדירה בגין נזק לגוף או לרכוש שנגרם לו

קרא עוד »
ביטוח נכס
פוסט
Dori Aridor

ביטוח דירה למשכנתא

השבוע יצרנו עימנו קשר זוג ממרכז הארץ שהופתע כי עליו לקחת ביטוח דירה למשכנתא הזוג לא הבין מה עליו לעשות ומדוע עליו לשלם. אנחנו במרכז

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח רכבי יוקרה

יש ביטוח רכב ויש ביטוח רכב בעבור הרכב שלך. ביטוח רכבי יוקרה היא עניין מורכב. אנחנו במרכז ביטוח מבינים את הרגישות בנושא וכמה חשוב לבחור

קרא עוד »