השוואת ביטוח חיים

סוכנת ביטוח

ביטוח חיים נועד לאפשר רווחה כלכלית עבור משפחתו של אדם שנפרד מהעולם. פוליסות שמציעות כיסוי גדול או פיצויים בסכומים משתנים: נועדו לאפשר בטחון כלכלי עבור מי שרוצה לדאוג למשפחתו וליקיריו זאת במקרים של תאונה קשה, פציעה קטלנית ואף במקרים של מוות.

תאונות, פציעות קשות ומקרים של מוות, יכולים להוביל משפחות שלמות לאבדן הפרנסה. לכן רבים בארץ ובעולם בוחרים לבטח עצמם למקרים של מוות או תאונה. אבל כיצד בוחרים את הפוליסה המתאימה בצורה נכונה? השוואה בין הצעות שמציעות החברות הפיננסיות, תוך בחירה נכונה באמצעות יועצים מקצועיים – היא התשובה.

אז מה צריך לדעת על ביטוח חיים והפוליסות השונות?

בתחילה חשוב לדעת כי בישראל מדינת רווחה שנוהגת לבטח את אזרחיה בביטוח לאומי, מציעה פיצוי כספי בסכומים מסוימים במקרים של מוות, פציעה קשה, נכות וכולי. מדינה שגובה דמי ביטוח לאומי מכל תושביה על בסיס חודשי: מטרתה לאפשר את סכום הכסף הדרוש כדי להתכלכל במידה ומקורות הפרנסה אבדו, כמו גם במקרים של מוות או נכות קשה של מי שמפרנס את המשפחה ושל מי ששילם את התשלומים באופן רצוף ובכול חודש. ובכול זאת רבים הישראלים שבוחרים ביטוח בריאות פרטי בליווי ביטוח חיים– ע"מ לקבל מקור הכנסה נוסף במקרים האמורים.

איזה סוגי פוליסות ישנן?

סוגי הפוליסות שמציעות חברות מסחריות נועדו לאפשר הטבה כספית במקרים של פגיעה קשה או מוות של מי שמבוטח. התשלום החודשי שמשלמים מבוטחים נועדו לאפשר סכום כסף למשפחה או תשלום של קצבה חודשית במקרה של מוות או נכות קשה. לעיתים הפוליסה תכלול שירותים שונים כמו טיפול סיעודי, מימון שירותי רפואה, תשלום מוסדות חינוך לשארים, כיסוי חובות, תשלום משכנתא וכולי. זאת בעקבות פרנסה שאבדה.

בין הפוליסות השונות תמצאו:

פוליסת חסכון – פוליסה שבה הפרמיה החודשית נכנסת לחסכון. המבוטחים יקבלו במקרה של מוות את הכסף שנצבר בפוליסה.

פוליסת ריסק – אספקת בטחון כלכלי במידה והמבוטח נפטר, נפצע קשה או הפך לנכה.

פוליסה מעורבת – ביטוח שכולל סיוע כלכלי במקרים של מוות, זקנה ונכות. רבים בוחרים את הפוליסה הזאת משום שהיא מאפשרת כיסוי וחסכון.

כיצד בוחרים את הפוליסה המתאימה?

כדי לבחור נכון, כדאי לחפש מידע אודות חברות ביטוח, פוליסות משתלמות והשוואת מחירים. באמצעות קבלת מידע קונקרטי, מדויק ומפורט – כל אחד יכול לבחור את הפוליסה שתבטיח את עתידו ואת עתיד משפחתו ויקיריו.

מוזמנים להתייעץ עם חברת מרכז ביטוח: 09-7931414

מאמרים נוספים

סוכנת ביטוח
פוסט
Dori Aridor

השוואת ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד לאפשר רווחה כלכלית עבור משפחתו של אדם שנפרד מהעולם. פוליסות שמציעות כיסוי גדול או פיצויים בסכומים משתנים: נועדו לאפשר בטחון כלכלי עבור

קרא עוד »
ישיבה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח בריאות מומלץ

רכישת ביטוח בריאות פרטי יכולה להיות אחת הרכישות החשובות ביותר שתעשו במהלך חייכם. ביטוחים פרטיים מציעים השלמות חשובות לביטוח הבריאות הממלכתית ממנה נהנה כל אזרח

קרא עוד »
ביטוח נכס
פוסט
Dori Aridor

תפקיד ביטוח נכס

כמבטחים, אנו נתקלים מדי יום ביומו בנכסים שנהרסו או נפגעו באירוע ביטוחי. נכסים אלו המבוטחים על ידנו מזכים את בעליהם בפיצויים בסכומים גבוהים הנעים בין

קרא עוד »