ביטוח צד ג' לדירה

ישיבה

פוליסת ביטוח צד ג' לדירה היא פוליסה המגנה על בעלי בתים מפני תביעה של מישהו שלא מתגורר בדירה בגין נזק לגוף או לרכוש שנגרם לו בעת שהותו בנכס המבוטח. ביטוח צד ג' לדירה נקרא גם "כיסוי חבות משפטית", והוא מספק כיסוי מלא במקרה של תביעת נזיקין, כולל שכר טרחה לעו"ד, סכום כספי הפיצויים והוצאות נלוות אחרות.

כיצד מכסה ביטוח צד ג' לדירה את הדיירים / בעלי הבית? ולמה זה כל כך חשוב? המשיכו לקרוא כדי לקבל את התשובות לכל השאלות.

איך עובד הכיסוי של ביטוח צד ג' לדירה?

להלן מספר דוגמאות לתרחישים בעולם האמיתי שעשויים להיות מכוסים בסעיף בביטוח צד ג' לדירה:

אתם כורתים עץ בגינה והעץ נופל בטעות על רכוש של השכנים שלך, או שאיש מקצוע התחשמל בעת השיפוצים בדירה. יכול להיות אפילו ששכן או חבר נפל בבית שלכם ונפצע או שילד של קרוב-רחוק שהגיע לבקר נתקע בידית בולטת בזמן משחק תופסת ונאלץ לקבל תפרים.

החוק קובע כי כל נזק שקורה לאנשים בעת שהייה בביתכם עלול לחשוף אתכם לתביעה. 

מדוע ביטוח צד ג' לדירה כל כך חשוב?

תאונות קורות, גם כשננקטים את כל הצעדים הנכונים למניעתן. תאונות לרוב גורמות לתביעות משפטיות שיכולות להיות להן השלכות כספיות חמורות. כל התרחישים שפירטנו הם דוגמאות למצבים שיכלו להיגמר באסון כלכלי לבעלי הבית לולא היה להם ביטוח צד ג' לדירה. תביעות משפטיות יכולות להיות יקרות, וכיסוי אחריות מבטיח שלא תאלצו לשלם עליהם מכיסכם- לעולם.

האם שוכרים יכולים לרכוש כיסוי חבות צד ג'?

כן. גם לשוכרים יש אחריות לנזק שקרה בביתם לצד ג'. אם הכלב של השוכרים נשך את ילדי השכנים או שסורג נפל מחלון הדירה ושרט את האוטו של השכנים- זו האחריות של השוכרים. אם אתם שוכרים ואין לכם ביטוח צד ג' לדירה, צרו עימנו קשר עוד היום.

ביטוח צד ג' לדירה עם מרכז הביטוח

כדי לקבל הגנה מלאה בכל מצב, חשוב לרכוש ביטוח מותאם עבורכם. המומחיות שלנו במרכז הביטוח נעוצה ביכולת שלנו להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, ובתוך שיחה אחת תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי למציאת ביטוח שיתאים לכם ב-100%.

אם אתם בעלי נכס לא מבוטח או מתגוררים בנכס כזה, במיוחד אם הנכס נמצא בבניין קומות או בצמידות לרכוש או בתים של אנשים שאינם מתגוררים בבית, חשוב להוציא ביטוח צד ג' לדירה. 

מרכז ביטוח מתמחה גם בביטוח לעסקים, ביטוח חיים, ביטוח בריאות פרטי ועוד. ליצירת קשר: 09-7931414

מאמרים נוספים

ביטוח נסיעות
פוסט
Dori Aridor

 ביטוח חו"ל השוואה 

מדוע לקחת ביטוח נסיעות לחו"ל? תאונות קורות, לא משנה היכן אתם נמצאים בעולם. ביטוח נסיעות מכסה טיפול רפואי או חילוץ במקרה חירום, כמו גם אובדן

קרא עוד »
סוכנת ביטוח
פוסט
Dori Aridor

השוואת ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד לאפשר רווחה כלכלית עבור משפחתו של אדם שנפרד מהעולם. פוליסות שמציעות כיסוי גדול או פיצויים בסכומים משתנים: נועדו לאפשר בטחון כלכלי עבור

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח רכבי יוקרה

יש ביטוח רכב ויש ביטוח רכב בעבור הרכב שלך. ביטוח רכבי יוקרה היא עניין מורכב. אנחנו במרכז ביטוח מבינים את הרגישות בנושא וכמה חשוב לבחור

קרא עוד »