ביטוח חו"ל השוואה 

ביטוח נסיעות

מדוע לקחת ביטוח נסיעות לחו"ל?

תאונות קורות, לא משנה היכן אתם נמצאים בעולם. ביטוח נסיעות מכסה טיפול רפואי או חילוץ במקרה חירום, כמו גם אובדן רכוש.

לחלות או להיפצע בחו"ל זה הרבה יותר מסובך ויקר מאשר לחלות או להיפצע בישראל. הוצאת ביטוח נסיעות מאפשרת לכם לטוס עם שקט נפשי, לא משנה מה יקרה.

לפני רכישת ביטוח חו"ל, השוואה בין חברות הביטוח השונות מאפשרת לכם למצוא את הביטוח הזול ביותר מבלי לוותר על הכיסויים הנדרשים.

ביטוח חו"ל – השוואה

לאחר הזמנת החופשה, הדבר האחרון שתרצו לחשוב עליו הוא מה יכול להשתבש. לרוע המזל, לא משנה לאיזה סוג חופשה אתם יוצאים, תאונות יכולות לקרות.

הוצאת ביטוח חו"ל והשוואה בין הפוליסות השונות מאפשרת לכם לקבוע את אופי הכיסויים שאתם רוכשים. בין אם זה ביטוח בריאות בלבד, ביטוח כבודה או ביטוח חילוץ והצלה- לפני רכישת ביטוח חו"ל, השוואה בין מחירים יכולה לעשות את ההבדל.

איך להשיג ביטוח נסיעות זול

קבלת עסקה טובה בביטוח הנסיעות שלך לא חייבת להיות מבלבלת. מרכז ביטוח המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח חיים, ביטוח בריאות פרטי ועוד מספקת שירותי השוואה ורכישת ביטוח חו"ל. השוואה זו מאפשרת לכם לבחור מבין חברות הביטוח את החברה עם הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר.

אנחנו לא תמימים, אנחנו יודעים שהרבה ישראלים יוצאים לחופשה בלי לקנות ביטוח נסיעות. אבל לקחת הימור על הבריאות והחיים שלכם יכול להיות הימור מסוכן, ואילו הסיבות למה:

עלות טיפול רפואי בחו"ל

אם יש סיבה אחת טובה לרכוש ביטוח חול- זהו זה! טיפול רפואי בחו"ל יכול להיות יקר מאוד לאדם שנהיה חולה או נפצע במהלך טיול מעבר לים. עלויות בית החולים בארצות הברית יכולות להגיע עד 10,000 דולר ליום, בעוד שהטסת חירום חזרה לארץ לטיפול יכולה בקלות לעלות על 100,000 $! אאוץ!

אסונות הדורשים ביטולי טיסה- יכולים לקרות

דמיינו את מורת רוח שלכם אם הייתם קונים חופשה בחו"ל ללא ביטוח עבור מרץ 2020. כמובן שהטיסה והחופשה היתה מתבטלת, ולא ברור כלל שחברת הטיסה/ בית המלון היה מחזיר לכם את כספי ההזמנה. ביטוח ביטול/ קיצור חופשה מגן עליך מהפסדים משמעותיים בגין אסון שקרה לך או לעולם כולו המחייבים ביטול או קיצור נסיעה.

הדברים שלך חשובים

אובדן, גניבה או נזק לרכושכם היקר יכולים להיות חוויה שכיחה ועם זאת קשה. אם החפצים האישיים שלך נאבדים או נגנבים בעת שהותך בחו"ל או תוך כדי הטיסה, תוכלו להנות מהחזרים כספיים מהירים.

מאמרים נוספים

ביטוח נכס
פוסט
Dori Aridor

ביטוח דירה למשכנתא

השבוע יצרנו עימנו קשר זוג ממרכז הארץ שהופתע כי עליו לקחת ביטוח דירה למשכנתא הזוג לא הבין מה עליו לעשות ומדוע עליו לשלם. אנחנו במרכז

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח רכבי יוקרה

יש ביטוח רכב ויש ביטוח רכב בעבור הרכב שלך. ביטוח רכבי יוקרה היא עניין מורכב. אנחנו במרכז ביטוח מבינים את הרגישות בנושא וכמה חשוב לבחור

קרא עוד »
ביטוח דירה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח דירה השוואת מחירים

מהו ביטוח דירה? ביטוח דירה, הוא מונח כללי המשמש לתיאור שתי הדרכים העיקריות לביטוח הבית: ביטוח מבנים וביטוח תכולה. כאשר לקוחות רוכשים פוליסת ביטוח דירה,

קרא עוד »