ביטוח דירה השוואת מחירים

ביטוח דירה

מהו ביטוח דירה?

ביטוח דירה, הוא מונח כללי המשמש לתיאור שתי הדרכים העיקריות לביטוח הבית: ביטוח מבנים וביטוח תכולה.

כאשר לקוחות רוכשים פוליסת ביטוח דירה, הם יכולים לבחור בין קניית ביטוח מבנים בנפרד מביטוח תכולת בית, או לקנות את שניהם כחלק מפוליסה אחת. הביטוח המשולב נקרא 'ביטוח מבנה ותכולה' והוא עדיף על פני קנייה של שני הפוליסות בנפרד.

כאשר רוכשים ביטוח דירה, השוואת מחירים היא תנאי בסיס לבחירת חברת הביטוח. ביטוח דירה הינו ביטוח מחייב המשולם לטווח זמן ארוך והבדל המחירים בין חברת ביטוח אחת למשנה יכולה להגיע לאלפים רבים על פני השנים.

מדוע עדיף לקנות ביטוח משולב?

כפי שאמרנו, בביטוח דירה השוואת מחירים היא אחד הבסיסים החשובים ביותר לבחירת הביטוח. אולם חשוב לקחת בחשבון גם את קלות תהליך התביעה. 

הגשת תביעת ביטוח כאשר רוכשים ביטוח מבנה ותכולה היא קלה בהרבה מהגשת שני תביעות נפרדות כאשר רוכשים את הביטוחים בנפרד. ומשום שנזקי מבנה מגיעים בהסתברות גבוהה יחד עם נזקי תכולה (רעידות אדמה, אש, פריצה, נזקי מים וכו'), אתם צריכים להתכונן מראש לאפשרות שתאלצו להגיש תביעה עבור שניהם יחד.

מה מכסה ביטוח דירה?

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מכסה את כל מה שינוע איתך אם היית עובר דירה או דירה. לדוגמא, הספה והטלוויזיה שלך, מכשירי מטבח וחפצים אישיים.

ביטוח תכולה הוא ביטוח המיועד לדיירים, ולא לבעל הבית (אלא אם כן בעל הבית מחזיק רכוש בבית). ולכן גם אם אתם רק שוכרים דירה, עדיין חשוב שתרכשו ביטוח דירה. השוואת מחירים בעת בחירת ביטוח תכולה הינה חשובה, וחשוב גם לוודא שהביטוח מכסה אובדן וגניבה של תכשיטים יקרי ערך.

ביטוח מבנה

ביטוח מבנים מכסה את המבנה הפיזי של הבית שלכם, כמו הקירות והגג. אביזרי קבע ואביזרים קבועים, כמו ארונות האמבטיה והמטבח שלכם, מכוסים גם בביטוח מבנה.

בדרך כלל ביטוח מבנים ותכולה יכסה את עלות התיקון אם הבית שלך נפגע על ידי:

עצים נופלים, אש, עשן ופיצוצים, נזקי מים כתוצאה מצינורות דולפים, וַנדָלִיזם, שקיעת קרקע (כאשר יש בעיות במבנה הפיזי של יסודות המבנה), שטפונות וסערות, רעידות אדמה ועוד.

ביטוח דירה השוואת מחירים – מרכז הביטוח

כדי לקבל הגנה מלאה בכל מצב, חשוב לרכוש ביטוח מותאם עבורכם. המומחיות שלנו במרכז ביטוח נעוצה ביכולת שלנו להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, ובתוך שיחה אחת תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי למציאת ביטוח שיתאים לכם ב-100%.

 מרכז ביטוח מתמחה גם בביטוח לעסקים, ביטוח חיים, ביטוח בריאות פרטי ועוד. ליצירת קשר: 09-7931414

מאמרים נוספים

צוות סוכני ביטוח
פוסט
Dori Aridor

ביטוח בריאות השוואה

מי שרוצה להקטין הוצאות בעת קבלת טיפול רפואי בוחר ביטוח בריאות פרטי המכסה עלויות של הוצאות טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות, השתלות, טיפולי שיניים וכולי. מי

קרא עוד »
ישיבה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח חיים השוואת מחירים

איך משווים בין מחירי ביטוח חיים ולמה אתם ויקיריכם עלולים לשלם מחיר יקר על בחירה באופציה הזולה ביותר? ביטוח חיים הוא ביטוח המספק כרית ביטחון

קרא עוד »
ביטוח נסיעות
פוסט
Dori Aridor

 ביטוח חו"ל השוואה 

מדוע לקחת ביטוח נסיעות לחו"ל? תאונות קורות, לא משנה היכן אתם נמצאים בעולם. ביטוח נסיעות מכסה טיפול רפואי או חילוץ במקרה חירום, כמו גם אובדן

קרא עוד »