ביטוח בריאות מומלץ

ישיבה

רכישת ביטוח בריאות פרטי יכולה להיות אחת הרכישות החשובות ביותר שתעשו במהלך חייכם. ביטוחים פרטיים מציעים השלמות חשובות לביטוח הבריאות הממלכתית ממנה נהנה כל אזרח בישראל. ביטוח בריאות מאפשר לכם לקצר תורים, להנות מכיסוי של תרופות שאינן מכוסות ע"י סל התרופות ולקבל מימון לניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל.

למה ביטוח בריאות מומלץ לרכישה דווקא עכשיו, כשאתם צעירים ובריאים?

אף אחד לא יודע מה יילד יום. אך כשזה מגיע לביטוח בריאות, מומלץ לא להיות אופטימיים מדי. כולנו יכולים ללקות במחלה קשה כמו סרטן, התקף לב או סוכרת. אף אחד לא מבוטח מפני קבלת מחלה או פציעה, וכל יום יש עשרות אנשים צעירים ובריאים שהחיים שלהם משתנים לבלי שוב כאשר מאובחנת אצלם מחלה.

חברות ביטוח אינן מסכימות כמובן לבטח אדם מפני מחלה שהתגלתה אצלו- או אפילו במקרה ויש חשש למחלה קשה. ולכן, רכישת ביטוח בריאות צריכה להיעשות דווקא כאשר אתם בריאים ולא מראים סימנים של מחלה או הידרדרות גופנית. מומלץ להיעזר במרכז ביטוח לרכישת הביטוח. מרכז ביטוח מתמחה גם בביטוח דירה , ביטוח חיים,ביטוח עסק ועוד.

איך להשוות בין ביטוחי בריאות? 

אז נכון שרכישת ביטוח בריאות מומלצת עבור כל אדם, צעיר ומבוגר, חולה (במידת האפשר) ובריא. אולם האם הביטוח היקר ביותר הוא גם הטוב ביותר? לא בהכרח.

ביטוחי בריאות פרטיים נבדלים ביניהם במידת הכיסוי שהם מוכנים להעניק למבוטחיהם ובסוגי הכיסוי. חלקם כוללים הרחבות מכל מיני סוגים, כאשר כל אחד מן הכיסויים מעניק רובד אחר של הגנה:

רובד א' – מימון טיפולים

כאשר מתגלה מחלה שאינה מכוסה ע"י סל התרופות, אין דבר חשוב יותר מביטוח שמכסה הוצאות על תרופות. ללא ביטוח, מחלות אלה יכולות לדרדר אדם לחובות אדירים ואף למנוע מאנשים לפנות לטיפול רפואי מציל חיים. כמובן שבחירה בין חיים לכסף זו בחירה מפלצתית ונוראית, וחשוב שכל אחד יחזיק ביטוח בריאות כדי למנוע ממנו להגיע לבחירה קשה שכזו.

רובד ב' – הקדמת תורים ובחירת רופא מטפל

אמנם מצב הרפואה בישראל הוא בין הטובים בעולם ביחס שבין השקעה ממשלתית לתוצאות, אולם כל מי שנאלץ להיאבק בבירוקרטיה של קופות החולים יודע שמצב זה הוא לא טוב. התורים ארוכים, הרופאים עמוסים וחסרי סבלנות והליכה לרופאים פרטיים בלי כיסוי ביטוחי יכול לעלות הון תועפות.

ביטוח בריאות מומלץ יספק לכם אפשרות לבחור רופא פרטי במימון החברה המבטחת ואף לטוס לעשות ניתוח בחו"ל.

רובד ג' – פיצויים כספיים

גילוי מחלה קשה מובילה לא רק למתח נפשי ופחד עצומים, אלא במרבית המקרים גם לאובדן מקור פרנסה חשוב וצמצום הזמן המוקדש לעבודה של בן/ בת הזוג. רכיב הפיצויים בביטוח בריאות מגן על המשפחה מפני הידרדרות למצב כלכלי קשה בעקבות המחלה.

כאשר בוחרים ביטוח בריאות, חשוב לשים לב לכל רבדי הביטוח ולהקפיד לרכוש ביטוחים שיאפשרו לכם לשרוד כלכלית ולטפל בעצמכם בכל מצב.

מאמרים נוספים

ישיבה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח בריאות מומלץ

רכישת ביטוח בריאות פרטי יכולה להיות אחת הרכישות החשובות ביותר שתעשו במהלך חייכם. ביטוחים פרטיים מציעים השלמות חשובות לביטוח הבריאות הממלכתית ממנה נהנה כל אזרח

קרא עוד »
סוכני ביטוח
פוסט
Dori Aridor

ביטוח פיננסי

מזל טוב הפכתם הורים דווקא עכשיו קחו רגע לחשוב על ביטוח פיננסי. כמו שאתם דואגים לילדכם לכל מחסור רגשי ופיזי, דואגים לעטוף אותם באהבה ככה

קרא עוד »
ישיבה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח לעסקים קטנים

עסק קטן מאופיין בשתי אפשרויות – מחזור המכירות שלו וכמות העובדים שלו. במדינת ישראל, שלא כמו במדינות מערביות שונות, בהן לא קיים חוק ספציפי שמגדיר

קרא עוד »