ביטוח חיים השוואת מחירים

ישיבה

איך משווים בין מחירי ביטוח חיים ולמה אתם ויקיריכם עלולים לשלם מחיר יקר על בחירה באופציה הזולה ביותר?

ביטוח חיים הוא ביטוח המספק כרית ביטחון כלכלית למשפחתו של מבוטח שאיבד את היכולת להתפרנס, בין אם כתוצאה ממחלה קשה מאוד או מוות.

יש סוגים רבים של ביטוחי חיים, כאשר מחיר הביטוח תלוי בגודל הפיצוי שמבקשים המבוטחים לקבל עם מות המבוטח ובתנאים לקבלת הפיצוי.

ביטוח חיים השוואת מחירים- לחיסכון ופיצוי מקסימליים.

פוליסת ריסק

פוליסת ריסק היא במובנים רבים ביטוח החיים ה"קלאסי". ביטוח זה מעניק פיצוי במקרה של מוות או נכות, ואין בביטוח זה אלמנט של חיסכון. במילים אחרות, כאשר המבוטח מפסיק לשלם את תשלומי הפרמיה, הוא ומשפחתו מאבדים כל זכאות לכספים במקרה מוות או נכות. בפוליסת ריסק, גובה הפרמיה החודשית נקבעת במובנים רבים ע"י המבוטח- ככל שהפרמיה החודשית גבוהה יותר, כך יגדל סכום הפיצויים שישולם למשפחתו בעת מוות.

פוליסת חיסכון

ביטוח חיים מסוג פוליסת חיסכון הינו בעצם קופת חיסכון עם תנאי מס מיטיבים. הכספים שנצברים בפוליסת חיסכון משולמים למבוטח או למשפחתו בעת פטירה או ברגע הפרישה לפנסיה. הכספים הנמשכים מהקופה מתקבלים בתור קצבה חודשית ולא כסכום חד פעמי. כאשר רוכשים פוליסת חיסכון ביטוח חיים, השוואת מחירים היא קריטית מפני שדמי ניהול עלולים למגוס חלקים משמעותיים מהחיסכון.

ביטוח מעורב

ביטוחים פנסיוניים עם רכיב של פיצויים במקרה מוות הם סוג ביטוח החיים הנפוץ ביותר, והם מעין תערובת של השניים הראשונים – גם מרכיב של סיכון וגם מרכיב של חיסכון. ביטוחים אלו יכולים להיות יקרים מאוד ללא צדקה ולכם חשוב מאוד להשוות בין כל חברות הביטוח ולקבל ביטוח מותאם במחיר הזול ביותר.

למה חשוב כל כך להקפיד על ביטוח חיים- השוואת מחירים?

בימינו, מחירי ביטוח חיים שקופים הרבה יותר מבעבר. אולם עדיין אפשר למצוא חברות ביטוח שמוכרות ביטוח חיים במחירים הגבוהי בעשרות אחוזים מהמחיר בשוק. השוואת מחירי ביטוח מבטיחה שתקבלו את התמורה הגבוהה ביותר בתשלום הנמוך ביותר

ביטוח חיים עם מרכז הביטוח

כדי לקבל הגנה מלאה בכל מצב, חשוב לרכוש ביטוח מותאם עבורכם. המומחיות שלנו במרכז הביטוח נעוצה ביכולת שלנו להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, ובתוך שיחה אחת תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי למציאת ביטוח שיתאים לכם ב-100%.

מרכז ביטוח מתמחה גם בביטוח לעסקים, ביטוח חיים, ביטוח בריאות פרטי ועוד. ליצירת קשר: 09-7931414

מאמרים נוספים

ישיבה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח צד ג' לדירה

פוליסת ביטוח צד ג' לדירה היא פוליסה המגנה על בעלי בתים מפני תביעה של מישהו שלא מתגורר בדירה בגין נזק לגוף או לרכוש שנגרם לו

קרא עוד »
צוות סוכני ביטוח
פוסט
Dori Aridor

ביטוח בריאות השוואה

מי שרוצה להקטין הוצאות בעת קבלת טיפול רפואי בוחר ביטוח בריאות פרטי המכסה עלויות של הוצאות טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות, השתלות, טיפולי שיניים וכולי. מי

קרא עוד »
ביטוח רכבי יוקרה
פוסט
Dori Aridor

ביטוח רכבי יוקרה

יש ביטוח רכב ויש ביטוח רכב בעבור הרכב שלך. ביטוח רכבי יוקרה היא עניין מורכב. אנחנו במרכז ביטוח מבינים את הרגישות בנושא וכמה חשוב לבחור

קרא עוד »