ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי

כולנו מאחלים לסביבה הקרובה בריאות איתנה ואיכות חיים. ביטוח בריאות פרטי משמש הלכה למעשה כפתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית ונועד להשלים בנוסף את השירותים שאינם ניתנים במסגרת סל הבריאות הממלכתי או הביטוחים המשלימים של קופות החולים. ביניהם: ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות, ביטוח למקרה של גילוי מחלה קשה, ביטוח סיעודי ועוד

משפחה

הפוליסה הפרטית מאפשרת לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים.

חשוב לרכוש ביטוח בריאות פרטי המותאם עבורכם. המומחיות שלנו במרכז הביטוח נעוצה ביכולת שלנו להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי להתאמת ביטוח שיתאים לכם ב-100%.

מה זה ביטוח בריאות?

אף אחד לא יודע מה יקרה איתו בעתיד. לצערנו, אף אחד לא יכול להבטיח נוסחת פלא לבריאות מושלמת, או אפילו דרך לשרוד כלכלית לאחר גילוי מחלה קשה- בייחוד כזאת שלא מכוסה בתקציב סל הבריאות. ביטוח בריאות פרטי / מורחב נועד לסייע לכם כלכלית ולדאוג שתהיו מוכנים לרגעים הקשים של המחלה. כמו שכל אחד דואג לביטוח חיים, או ביטוח דירה כך גם צריך לדאוג לביטוח בריאות. 

ביטוח בריאות פרטי – הגנה בכל מצב

ביטוח בריאות הוא ביטוח שנועד לכסות מגוון כיסויים רחב כמו השתלות, תרופות וניתוחים. במסגרת הביטוח המבוטח משלם פרמיה שתכסה אותו ובמקרה שהוא יזדקק לטיפול יקר הוא יהנה ממימון הטיפול/ התרופה ע"י חברת הביטוח.

מוזמנים לעיין במחשבון ביטוחי בריאות>>

סוגי ביטוח בריאות

בישראל קיימות שלוש מסגרות לביטוח בריאות:

ביטוח בריאות ממלכתי

ביטוח זה מסופק על ידי המדינה, דמי הביטוח נגבים מתוקף חוק מכל אזרח והכיסוי הוא בהתאם לסל הבריאות.

שירותי בריאות נוספים (שב"ן)

קופות החולים מציעות למבוטחים ביטוח משלים, המספק שירותים נוספים שאינם כלולים בסל הבריאות.

ביטוח פרטי

חברות הביטוח מציעות פוליסות מקיפות יותר, המשלימות את הביטוחים של קופות החולים.

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

ירידה בשיעור השקעת הממשלה בבריאות

אין עוררין על כך שבריאות היא אחת מזכויות היסוד של האזרח, והמדינה אחראית לספק שירותי בריאות לכל אחד. יחד עם זאת, היקף הכיסוי ורמת שירותי הבריאות הציבוריים נמצאים בירידה מתמשכת. התורים המתארכים והעומס בבתי חולים מבריחים אזרחים רבים אל עבר הביטוחים הפרטיים.

סל בריאות מצומצם

אמנם סל הבריאות מספק מענה נרחב, אולם הוא לא נותן מענה לכל המחלות הקשות וישנן תרופות רבות (ויקרות מאוד) שאינן נמצאות בסל הבריאות. במצב הקיים, אנשים עלולים לפשוט את הרגל או אפילו לוותר על טיפול רפואי מציל חיים מסיבות כלכליות.

תחושת שליטה 

באמצעות ביטוח בריאות פרטי זוכה המבוטח להגנה מלאה בעת מצב מצוקה. במצב רפואי קשה יזכה המבוטח להגנה פיננסית ומימון לשירות רפואי איכותי בארץ ובחו"ל. המבוטח יקבל שליטה מלאה על זהות הרופא המטפל ויוכל לבחור מומחה על פי רצונו. בנוסף, ניתן להגיע אל רופא פרטי במהירות גבוהה בלי צורך לחכות בתורים הארוכים של מערכת הבריאות הציבורית.

ביטוח בריאות פרטי עם מרכז הביטוח

כדי לקבל הגנה מלאה בכל מצב, חשוב לרכוש ביטוח בריאות פרטי מותאם עבורכם. במרכז הביטוח ישנה היכולת להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, ובתוך שיחה אחת תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי להתאמת ביטוח בצורה הטובה ביותר.

לקבלת הצעה מותאמת אישית לביטוח בריאות

צרו איתנו קשר