ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה

ביטוח נסיעות

שמיים ריקים, חברות תעופה על סף פשיטת רגל, איסורי טיסה למדינות מכל רחבי העולם וחובת בידוד לשבועיים בטיסה בין מדינות. שנת 2020 היתה ככל הנראה השנה הגרועה ביותר לענף התעופה מאז שהתחילו טיסות מסחריות בתשלום.

סגרים ואיסורי טיסה פגעו פגיעה עמוקה בחברות התעופה ובנוסעיהם. טיסות בוטלו על ימין ועל שמאל, ובמקרים רבים הנוסעים לא קיבלו כל פיצוי או החזר על מחירי הכרטיסים, בית המלון, השכרת הרכב והוצאות נלוות אחרות.

הפתרון: ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה

נסיעה לחו"ל יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים לכל המשפחה. ביטול נסיעה יכול להסב נזק כלכלי כבד משפחה אם ההוצאות אינן מכוסות בביטוח.

ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה מגן עליכם מפני אובדן כספים במקרה ביטול את החופשה, כולל החזר תשלומים על ביטול טיסה, הוצאות לינה (בית מלון, Airbnb), השכרת רכב ועוד. לשם כך רצוי להיעזר במרכז ביטוח המתמחה גם בביטוח לעסקים, ביטוח חיים, ביטוח בריאות פרטי ועוד.

למה כדאי לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה

חברות תעופה רבות מציעות החזר על כרטיסי טיסה במקרה ביטול. אם כן, למה כדאי לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה?

סיכון לפשיטת רגל

חברות תעופה רבות נמצאות על סף פשיטת רגל. הן מוכרות כרטיסי טיסה לכל רחבי העולם כדי לנסות לשרוד כלכלית את התקופה הקש ומבטיחים החזר על מחיר הטיסה במקרה שהטיסה מבוטלת בגלל סגרים או איסור כניסה לישראלים. אולם במקרה שבו חברת התעופה פושטת רגל- אתם לא תקבלו את הפיצוי המגיע לכם.

ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה, לעומת זאת, מבטיח לכם החזר מלא – ולא משנה מדוע הטיסה בוטלה. כך, גם אם חברת התעופה פשטה את הרגל, עדיין תקבלו את הכסף בחזרה.

החזר כספי ולא קופונים

מרבית חברות התעופה המציעות החזרי כרטיס במקרה ביטול אינן מבטיחות החזר כספי אלא אפשרו לרכוש טיסה במועד מאוחר יותר באותה חברת תעופה. כמובן שהפיצוי הזה אינו שווה ערך לפיצוי כספי שמאפשר לכם לקנות כרטיס בחברה מתחרה או פשוט לבטל את הטיסה ולהחליט לא לטוס כלל.

ביטוח הוצאות נוספות

ביטוח ביטול טיסה מכסה יותר ממחיר הכרטיס. הוא גם מבטיח לכם החזר על הוצאות השכרת רכב או בית מלון. במרבית המקרים, דווקא ההוצאות על בית המלון והרכב הם ההוצאות הכבדות, ולא הוצאות הטיסה. 

ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה- מרכז הביטוח

כדי לקבל הגנה מלאה בכל מצב, חשוב לרכוש ביטוח מותאם עבורכם. המומחיות שלנו במרכז הביטוח נעוצה ביכולת שלנו להתאים פוליסות באופן מדויק לצרכי הלקוח. ההתנהלות מולנו פשוטה מאוד, ובתוך שיחה אחת תקבלו מענה מקיף ושירות מקצועי למציאת ביטוח שיתאים לכם ב-100%.

מאמרים נוספים

ביטוח נכס
פוסט
Dori Aridor

תפקיד ביטוח נכס

כמבטחים, אנו נתקלים מדי יום ביומו בנכסים שנהרסו או נפגעו באירוע ביטוחי. נכסים אלו המבוטחים על ידנו מזכים את בעליהם בפיצויים בסכומים גבוהים הנעים בין

קרא עוד »
ביטוח נכס
פוסט
Dori Aridor

ביטוח דירה למשכנתא

השבוע יצרנו עימנו קשר זוג ממרכז הארץ שהופתע כי עליו לקחת ביטוח דירה למשכנתא הזוג לא הבין מה עליו לעשות ומדוע עליו לשלם. אנחנו במרכז

קרא עוד »
צוות סוכני ביטוח
פוסט
Dori Aridor

ביטוח בריאות השוואה

מי שרוצה להקטין הוצאות בעת קבלת טיפול רפואי בוחר ביטוח בריאות פרטי המכסה עלויות של הוצאות טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות, השתלות, טיפולי שיניים וכולי. מי

קרא עוד »